«Контракт чинний до кінця сезону»: агент пояснив, чому Чигринського виключили з заявки Шахтаря на матчі УПЛ

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
72
1 голос
«Контракт чинний до кінця сезону»: агент пояснив, чому Чигринського виключили з заявки Шахтаря на матчі УПЛ
Дмитро Чигринський. Фото: Google
Футбольний агент Олександр Панков пояснив, чому його клієнта, яким є захисник донецького Шахтаря Дмитро Чигринський, виключили з заявки команди Маріно Пушича на матчі УПЛ.

Дмитро Чигринський продовжує бути гравцем Шахтаря, я його виключення пов’язане з травмою. Так сказав агент оборонця Олександр Панков.

«Так, це правда, він виключений з заявки на УПЛ. Але його контракт чинний до кінця сезону. Зробили так, тому що в нього стався рецидив травми – він майже відновився, спробував, але травма не дала йому працювати на 100%».

Захисник більше не вийде на поле у цьому сезоні, але він відвідує базу донеччан.

«У нього контракт з Шахтарем, він відновлюється, в команді. Нічого страшного не трапилося. Звісно, хотілося, щоб він допоміг Шахтарю у боротьбі за чемпіонство та у Кубку, але вік і така травма, не дуже важка, але яка не дає йому працювати на 100%. 

Тому він проходить реабілітацію, приїжджає на базу. Тільки йому стане краще – почне тренуватися з командою. Але в цьому сезоні не зможе зіграти», – сказав агент у коментарі Трибуні.

  • Дмитро Чигринський у поточному сезоні провів за Шахтар лише чотири поєдинки у всіх офіційних турнірах: без результативних дій.
  • Transfermarkt оцінює 37-річного захисника у 200 тисяч євро.
  • Шахтар знаходиться на першій сходинці у турнірній таблиці УПЛ. 
  • У наступному турі команда Маріно Пушича на формально домашньому полі,  гра пройде у Львові, прийматиме закарпатський Минай.