«Вони дуже «брудні» у захисті»: Сікан прокоментував перемогу над Колосом

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
379
Данило Сікан, фото: Шахтар
Форвард Шахтаря Данило Сікан прокоментував перемогу над Колосом у 20-му турі української Прем'єр-ліги. Шахтар здобув вольову перемогу.

Сікан прокоментував перемогу над Колосом. Шахтар у домашньому матчі переміг 3:2 у рамках 20-го туру чемпіонату України.

«Колос дуже добре захищався. Ми пропустили, можна сказати, жахливий гол. Це наша командна помилка. Весь перший тайм ми атакували, завжди були на м’ячі, створювали моменти. Але, як бачите, Колос не зміг втриматися усі 90 хвилин, бо це дуже важко.

Ми знаємо, що Колос такий, можна сказати, дуже «брудний» у захисті. Вони найменше пропускають за сезон та найменше забивають. Вони добре грають в обороні, але трішки погано в атаці. Але проти Колоса завжди важко грати», – сказав Сікан в коментарі для УПЛ ТБ.

• Шахтар після перемоги вийшов на перше місце у таблиці УПЛ. В активі команди 40 набраних очок у 18 поєдинках.
  • Наступну гру команда Маріно Пушича проведе 12 березня вдома проти Миная.