«Розпіарений проект Павелка»: Дедишин розповів, що треба змінити у суддівстві, погодившись з Лужним

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
606
1 голос
«Розпіарений проект Павелка»: Дедишин розповів, що треба змінити у суддівстві, погодившись з Лужним
Ігор Дедишин. Фото: Google
Генеральний директор львівського Руха Ігор Дедишин впевнено заявив, що Закон про запобігання корупції в спорті в реаліях українського футболу не працює.

Ігор Дедишин сподівається, що нове керівництво Української асоціації футболу зможе навести лад у вітчизняному футбольному господарстві, насамперед суддівстві.

«Я вважаю, що Федерація попереднього скликання управлялась в ручному режимі, фактично двома-трьома людьми. У нас арбітри призначались в ручному режимі. Потім судді, які їхали на ігри з окремими завданнями, успішно їх виконуючи, але допускаючи результативні помилки, були відмазані, тим, хто їх призначав». 

Також генеральний директор Руха майже зацитував нового голову Комітету професіонального футболу УАФ Олега Лужного, який запропонував днями, всі зміни розпочинати з себе.

«Я погоджуюсь з Олегом Романовичем Лужним, який сказав, що почати треба з себе. Є ті, хто дають, і тоді з’являються ті, хто беруть. А не навпаки. Треба, щоб запрацював Закон про запобігання корупції в спорті, і не був просто формальним. Поки що він більше розпіарений проект Павелка. По цьому закону поки що нікого не засудили і не покарали», – розповів Дедишин в інтерв'ю Та То Таке.

  • Нагадаємо, що рішенням Виконкому Української асоціації футболу від 20 лютого 2024 року головою Комітету арбітрів УАФ було призначено відому арбітриню Катерину Монзуль.
  • На цій посаді пані Монзуль замінила італійського фахівця Лучано Лучі.
  • Синьор Лучі очолив комітет арбітрів УАФ у 2015 році, змінивши у кріслі керівника Комітету арбітрів УАФ культового рефері з Італії П'єрлуїджі Колліну.
X