«Ми незадоволені результатом»: Конопля оцінив перший матч проти Марселя

235
Юхим Конопля, фото: Google
Правий захисник Шахтаря Юхим Конопля оцінив перший матч плей-оф Ліги Європи проти Марселя, який завершився з рахунком 2:2. Українська команда зрівняла рахунок на 90+3 хвилині.

Конопля оцінив перший матч проти Марселя. Шахтар зіграв внічию 2:2, врятувавшись від поразки на 90+3 хвилині.

«Ми незадоволені результатом, бо хотіли перемогти. І я вважаю, що ми заслужили на перемогу, враховуючи нашу гру. На жаль, матч завершився внічию», – сказав Конопля в коментарі для УЄФА

Гол бразильського вінгера Шахтаря Егіналдо у ворота Марселя претендує на статус найкращого голу тижня в Лізі Європи.

• Маріно Пушич після гри з Марселем (2:2) у Лізі Європи залишився незадоволеним суддівством.
  • Матч-відповідь у Франції між Шахтарем та Марселем пройде 22 лютого. Гра розпочнеться о 22:00 за київським часом.