«Мені не сподобалися слова Реброва»: Циганик встав на захист Вацка, натякнувши на зв'язок тренера з Шаблієм

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
217
0 голосів
«Мені не сподобалися слова Реброва»: Циганик встав на захист Вацка, натякнувши на зв'язок тренера з Шаблієм
Сергій Ребров. Фото: Google
Відомий журналіст Ігор Циганик прокоментував конфліктну ситуацію між головним тренером збірної України Сергієм Ребровим та вітчизняним коментатором Віктором Вацко.

У кінці січня журналіст Віктор Вацко розповів, що Сергій Ребров відхилив пропозиції від клубів Близького Сходу заради роботи головним тренером збірної України. Наставник синьо-жовтих досить жорстко відреагував на новину від відомого коментатора.

Ігор Циганик негативно висловився щодо слів фахівця на адресу вітчизняного інсайдера.

«Мені не сподобалися слова Реброва про те, що він не буде відповідати кожному блогеру. Я розумію що часу немає, потрібно сконцентруватися на роботі з футболістами, готувати збірну до матчів.

Але повага повинна бути, тому що з Сергієм Станіславовичем Ребровим ми знайомі дуже давно, так само як і багато інших журналістів. Якщо він вважає, що може це собі дозволити, то подивимося як воно буде, коли піде трошки в інший бік».

Також представник преси натякнув на зв'язки українського тренера з відомим агентом Вадимом Шаблієм (ProStar).

«Я розумію, що родинні зв’язки в Україні зараз відіграють дуже важливе значення. Я також розумію, що контракт Сергія Станіславовича достатньо непростий і немалий.

Часу спонукати футболістів підписувати контракти тільки з однією футбольною агенцією в нього також достатньо. А от відповідати на певні репліки блогерів ні. Це його право», – сказав журналіст в ефірі програми «Циганик LIVE».

  • Ребров очолив збірну України влітку 2023 року та має контракт з УАФ до 31 липня 2026-го.
  • 21 березня національна команда зіграє проти Боснії і Герцеговини у півфіналі стиків за вихід на Євро-2024.
  • У разі перемоги, підопічні Реброва 26 березня зустрінуться з Ізраїлем або Ісландією.