Шахтар завершив генеральну репетицію перед Марселем: як «гірники» провели матч проти клубу з трьома українцями

526
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
У четвер, 8 лютого, донецький Шахтар розписав мирову із гданською Лехією (1:1) в останньому товариському поєдинку у рамках навчально-тренувальних зборів в Туреччині.

Шахтар зіграв внічию із Лехію (1:1) у своєму другому матчі за день у рамках зборів в Туреччині.

Рахунок у зустрічі на 65-й хвилині відкрив Олександр Зубков. Він протягнув м’яч і вразив ворота точним ударом із правої ноги під стійку.

Лехія зрівняла цифри на табло на 78-й хвилині матчу, коли простріл із флангу до штрафного майданчику «гірників» ударом в один дотик замкнув Кацпер Сезоненко.

Цікаво, що в складі польського клубу у даній грі взяли участь одразу троє українців:

• голкіпер Богдан Сарнавський;
  • хавбек Іван Желізко;
  • півзахисник Максим Хлань.

Лехія – Шахтар – 1:1

Сезоненко, 78, – Зубков, 65

• Зазначимо, що вдень Шахтар обіграв Аркадаг із Туркменістану із рахунком 4:1;
  • Перша офіційна гра у підопічних Маріно Пушича у новому році запланована на 15 лютого. Шахтар у Гамбурзі прийме Марсель у першому поєдинку стикових матчів Ліги Європи.