«Обговорили питання недопущення повернення російських команд»: Шевченко зустрівся з Чеферіном та Інфантіно

Аватар Руслан Мороз Руслан Мороз
271
0 голосів
«Обговорили питання недопущення повернення російських команд»: Шевченко зустрівся з Чеферіном та Інфантіно
Джанні Інфантіно та Андрій Шевченко, фото: Google
Президент ФІФА Джанні Інфантіно сьогодні, 7 лютого, зустрівся з президентом УАФ та колишнім тренером збірної України Андрієм Шевченком.

Інфантіно на своїй сторінці в Інстаграмі повідомив, що зустрівся з Андрієм Шевченком. Президент ФІФА не розповів, про що розмовляв з українцем.

«Я був радий знову зустрітися з Андрієм Шевченком, цього разу після його обрання президентом Української асоціації футболу. Як гравець, Шевченко надихнув націю, і як президент УАФ, я переконаний, він зробить те саме.

Останнім часом український футбол зберіг вражаючу динаміку під час важкого періоду, і завдяки своїй енергії президент Шевченко надасть футболу у своїй країні додатковий поштовх, і ми тут, щоб підтримати їх безперервне зростання на полі та поза ним».

Шевченко також зустрівся з президентом УЄФА Чеферіном сьогодні.

«На зустрічі з президентом УЕФА Олександром Чеферіним обговорили питання найближчих кроків нового керівництва УАФ та недопущення повернення російських команд до міжнародних змагань», – повідомив Шевченко.

  • Раніше Шевченко розповів про роботу на конгресі УЄФА у Франції.
  • 25 січня колишнього тренера збірної України за підсумками звітно-виборчого Конгресу було обрано президентом Української асоціації футболу.
  • Шевченко став шостим президентом УАФ (раніше ФФУ) в історії. Раніше цей пост обіймали Віктор Банніков, Валерій Пустовойтенко, Григорій Суркіс, Анатолій Коньков та Андрій Павелко.