Турнірна таблиця Ла Ліги після 20 туру: Довбик і Циганков обійшли Луніна і вирвались в лідери, а що там Яремчук

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
795
Віктор Циганков. Фото: Google
Вихідними у іспанській Ла Лізі було зіграно поєдинки 20-го туру, зокрема і за участі Жирони та Валенсії, де грають українці Віктор Циганков, Артем Довбик та Роман Яремчук. Sport-express.ua деталізує здобутки наших співвітчизників.

Через проведення на вікенді розіграшу Суперкубка Іспанії, у якому тріумфував Реал, розбивши у фіналі турніру Барселону (4:1), 20-й тур Ла Ліги , був неповноцінним. Тобто, скороченим – сім поєдинків.

Найбільше уваги українців було прикуто до гри в Альмерії, де місцева одноіменна команда приймала Жирону. І саме в цій грі сталася головна сенсація туру, бо ж аутсайдерам вдалося відібрати очки в одного з лідерів.

Підопічні Мічела Санчеса, на вістрі атаки яких вийшов з перших хвилин Артем Довбик, а по перерві нарешті повернувся на поле після травми Віктор Циганков, так і не спромоглися зломини відчайдушний спротив Альмерії, розписавши з нею безгольову нічию (0:0).

Натомість Валенсія, де виступає нападник національної збірної України Роман Яремчук, розтрощила на виїзді скромний Кадіс (4:1).

Однак Яремчук цю гру пропускав. В нашого співвітчизника діагностували грип.

• Віктор Циганков у поточному сезоні провів за Жирону 17 матчів в усіх офіційних турнірах: три голи, три результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 25 мільйонів євро.
  • Артем Довбик зіграв за Жирону в сезоні 2023/2024 років 19 поєдинків: 11 голів, шість результативних передач.
  • Transfermarkt оцінює 26-річного українця в 28 мільйонів євро.
  • Роман Яремчук у поточному чемпіонаті провів за Валенсію 16 поєдинків в усіх офіційних турнірах: два голи.
  • Transfermarkt оцінює 27-річного українця в три мільйони євро.
  • Андрій Лунін в поточному сезоні зіграв за мадридців в 11-ти поєдинках в усіх офіційних турнірах: шість пропущених голів, п'ять матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця в вісім мільйонів євро.