Лунін виграв черговий трофей з Реалом: мадридський клуб декласував Барселону у фіналі Суперкубку Іспанії

657
Радість переможців. Фото: Реал
У Саудівській Аравії завершився фінальний матч за Суперкубок Іспанії, в якому зустрілися Барселона та мадридський Реал, за який виступає український легіонер Андрій Лунін.

Сьогодні, 14 січня, відбувся фінальний матч Суперкубку Іспанії. Реал Мадрид, за який виступає Андрій Лунін, без особливих проблем обіграв каталонську Барселону.

Перший тайм був насиченим на моменти та порадував вболівальників забитими м'ячами.

В перші 10 хвилин матчу вінгер мадридців Вінісіус Жуніор оформив дубль, проте на 33-й хвилині форвард Барселони Роберт Левандовський скоротив відставання у рахунку.

Вже за шість хвилин бразилець Реала оформив хет-трик, реалізувавши пенальті, який сам і заробив.

Сейв Андрія Луніна можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Друга половина зустрічі також порадувала фанатів безліччю моментів. Реал на 65-й хвилині забив свій четвертий гол – відзначився Родріго.

Під кінець зустрічі захисник Барселони Рональд Араухо отримав другу жовту картку та залишив свою команду у меншості.

Зазначимо, що Андрій Лунін відіграв весь поєдинок. SofaScore оцінив гру українця в 7,4 балів.

Суперкубок Іспанії. Фінал.

Реал Мадрид – Барселона – 4:1

Голи: Вінісіус Жуніор, 6, 10, 39, Родріго, 64 – Левандовський, 33

14 січня. 21:00. Ер-Ріяд, Саудівська Аравія. Стадіон «Аль-Авваль Парк»

• Андрій Лунін здобув свій сьомий трофей у складі мадридського Реала: Ла Ліга, Суперкубок Іспанії (двічі), клубний чемпіонат світу, Кубок Іспанії, Суперкубок УЄФА, Ліга чемпіонів.
  • Український голкіпер у нинішньому сезоні зіграв в 11 поєдинках в усіх офіційних турнірах: сім пропущених голів, п'ять матчів «на нуль».
  • Transfermarkt оцінює 24-річного українця в п’ять мільйонів євро.
  • В наступному турі Ла Ліги Реал вдома прийматиме Альмерію. Поєдинок заплановано на 21 січня. Початок гри о 15:15.
  • 18 січня на мадридський клуб очікує гра 1/8 фіналу Кубку Іспанії проти Атлетіко.