«Перший тайм програли повністю»: Ротань назвав головну причину поразки Шахтарю

175
Руслан Ротань. Фото: Google
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань прокоментував поєдинок третього туру української Прем'єр-ліги проти донецького Шахтаря (1:2). На думку спеціаліста його команда програла через погану гру в першому таймі.

Руслан Ротань попри поразку своїх підопічних в поєдинку проти донецького Шахтаря, подякував гравцям за характер, а також виокремив хорошу гру голкіпера «гірників» Дмитра Різника.

«Очок не набрали, тому не можемо бути задоволеними. Перший тайм програли повністю, потрібно це особливо підкреслити. Але в другому  таймі команда зібралася, проте чудова гра воротаря суперника та десь везіння... Нам не пощастило.

Головне, що хлопці хочуть перемагати. З таким настроєм та такою роботою на тренуваннях та футбольному полі у нас все попереду. Потрібно хлопцям подякувати за матч, вони майже його витягнули», – сказав Ротань в післяматчевому інтерв’ю.

• В четвертому туру української Прем'єр-ліги Олександрія на виїзді поміряється силами з луганською Зорею.
  • Поєдинок відбудеться 18 серпня в Києві. Початок гри о 19:00.