Шахтар скорочує відрив від Руха: в заключному матчі 3-го туру УПЛ «гірники» переграли Олександрію – відео

1416
Радість гравців Шахтаря після першого голу. Фото: УПЛ
Команда Патріка ван Леувена в домашньому поєдинку проти Олександрії здобула непросту, другу перемогу на старті нового сезону і наблизидась на відстань двох очок до першого щабля, який наразі окупував Рух.

Зважаючи на спеку, яка знову повернулася до столиці України, гравці донецького Шахтаря в поєдинку проти непоступливої Олександрії, вирішили не відкладати справу на потім й забили перший гол ледь не в першій атаці.

На сьомій хвилині гри Данило Сікан чітко замкнув головою елегантну і дуже точну подачу Гіоргі Гочолейшвілі, відкривши лік своїм голам в новому чемпіонаті. Хто опікав Сікана? Питання без відповіді. А Микита Шевченко шансів виручити свою команду мав вкрай обмаль.

Подвоїв перевагу «гірників» Лассіна Траоре. Майстра подачі знову увімкнув Гочолейшвілі, а потужный буркінієць в центрі оборони продавив теж не маленького Владислава Бабогло і вкоротив м’яч в сітку воріт.

Олександрія ж за увесь перший тайм не завдала жодного удару навіть в напрямку воріт! Дмитро Різник за такого розвитку подій міг і тепловий удар отримати, але, дякувати, його ворота були в затінку.

Натомість в таймі номер два, Різник був на сонячній стороні поля і в моменті з ударом Данила Скорка, якому гарно поклав м’яч на голову Артем Шулянський, цілком міг не зреагувати на удар як слід, саме через сонце. Так підопічні Ротаня скоротили різницю в матчі до мінімуму і відродили інтригу в грі.

Міг зіпсувати настрій ван Леувену та вісм шанувальникам Шахтаря на 91 хвилиниі гри Євген Смирний, але його удар головою ледь не впритул дивовижним чином потягнув Різник.

Дуже складна перемога Шахтаря, який поки точно не готовий на всі сто відсотків фізично.

▶️ Відео всіх голів поєдинку Шахтар – Олександрія дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Україна. Прем’єр-ліга

Третій тур

Шахтар – Олександрія 2:1 (2:0)

Голи: Сікан,7, Траоре, 31, Скорко, 61.

• В наступному турі Шахтар завітає в гості до Кривбасу. Гру заплановано на 20 серпня. Початок поєдинку о 19:00.
  • Олександрія в четвертому турі на виїзді поміряється силами з луганською Зорею. Поєдинок відбудеться 18 серпня. Початок гри о 19:00.