«Ми стали самовпевненими»: ван Леувен висловився про божевільну нічию Шахтаря з Кривбасом

172
Патрік ван Леувен. Фото: Шахтар
Головний тренер донецького Шахтаря Патрік ван Леувен прокоментував нічию своєї команди у виїздному матчі четвертого туру УПЛ проти криворізького Кривбаса (3:3).

У заключному матчі четвертого туру чемпіонату України у Кривому Розі на стадіоні «Гірник» місцевий Кривбас приймав чинного переможця змагань Шахтар. Гра завершилася бойовою нічиєю з рахунком 3:3.

Патрік ван Леувен вважає, що Шахтар втратив перемогу над Кривбасом через надмірну самовпевненість.

«У нас були фантастичні 20 хвилин у першому таймі, але потім все змінилося, ми стали самовпевненими.

Гочолеішвілі? З цього флангу прийшли 2 кроси та голи, він не зупинив їх, ми не фолили, хоча мали робити це. Це те, що я маю на увазі, коли кажу про самовпевненість».

Фахівець оцінив гру Криськіва та вважає, що півзахисник має більше давати команді.

«Криськів? У нас багато талановитих гравців, він – один із півзахисників. У нього був хороший старт, але треба більше давати команді впродовж усіх 90 хвилин або того часу, поки ти на полі», — сказав ван Леувен на післяматчевій пресконференції.

• У наступному турі УПЛ Шахтар зіграє проти Колоса. Гра запланована на 27 серпня.
  • Кривбас наступного дня поміряється силами з київською Оболонню.