Шість м’ячів з дебютним голом Кащука та три вилучення: Шахтар з Кривбасом розписали феєричну нічию

801
Шахтар проти Кривбаса. Фото: УПЛ
У заключному матчі четвертого туру чемпіонату України у Кривому Розі на стадіоні «Гірник» місцевий Кривбас приймав чинного переможця змагань Шахтар. Гра завершилася бойовою нічиєю з рахунком 3:3.
  • В УПЛ команди провели між собою 44 поєдинки. З них 32 рази вигравав Шахтар, 6 перемог у Кривбаса та ще 7 матчів завершилися внічию. Різниця голів 84-22.
  • У минулому чемпіонаті двічі вигравав Шахтар. У першому колі в Києві на НСК «Олімпійський» 1:0 (автором забитого м'яча став Артем Бондаренко), а у Кривому Розі рахунок був 3:0 (тут забивали Георгій Судаков, Келсі та Мар'ян Швед).

Шахтар з перших хвилин кинувся в атаку на ворота Кривбасу. Такий підхід дав свої результати. Кащук на восьмій та Криськів на 18-й хвилині поєдинку забезпечили «гірникам» комфортну перевагу.

Відзначимо, що для Кащука цей гол став дебютнім за «гірників».

Проте криворізький колектив не планував здаватися і на 24-й хвилині Хомченовський один гол відіграв. Але команда Патріка ван Леувена забила втретє – дубль на рахунку Криськіва.

Підопічні Юрія Вернидуба зусиллями Кожушко під кінець тайму знову скоротили відставання до одного м’яча.

Статистика першого тайму:

• володіння м’яче: 5% на 45% (на користь Кривбаса)
  • удари по воротам: 8 проти 5 (на користь Шахтаря)
  • удари у отвір воріт: 6 проти 3 (на користь Шахтаря)

Другу половину поєдинку активніше почали підопічні Вернидуба і на 50-й хвилині Кривбас був близьким до того, щоб зрівняти рахунок, але Стецьков поцілив у поперечину.

Проте старання господарів поля принесли результат трохи пізніше, а саме на 64-й хвилині, коли Бескоровайному вдалося забити третій гол у ворота Різника.

Не пройшло і десяти хвилин, як команда Вернидуба залишилася у меншості – червону картку отримав Хомченовський. Але згодом вилучення заробив і Бондаренко з Шахтаря. А перед самим свистком арбітра червону картку побачив і Чигринський.

Фінальний свисток зафіксував нічию з рахунком 3:3.

• У наступному турі УПЛ Шахтар зіграє проти Колоса. Гра запланована на 27 серпня.
  • Кривбас наступного дня поміряється силами з київською Оболонню.