Мілевський показав, як радів рятівному голу Італії проти Хорватії на Євро-2024: відео шалених емоцій

635
Артем Мілевський. Фото: Google
Колишній нападник національної команди України та київського Динамо Артем Мілевський показав, як радів голу збірної Італії у ворота хорватів на 90+8 хвилині гри на Євро-2024.

Вчора, 24 червня, збірна Італії на 90+8 хвилині матчу третього туру групового етапу чемпіонату Європи, що проходить у Німеччині, врятувала нічию (1:1) у поєдинку з національною командою Хорватії. Гол, який вивів італійців до плей-оф Євро-2024, забив Дзакканьї.

Артем Мілевський, який з дитинства вболіває за італійців, дивився поєдинок у прямому ефірі та шалено радів, коли Скуадра Адзурра забила рятівний гол.

▶️ Відео з божевільними емоціями Мілевського дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Нагадаємо, що збірна України свій матч третього туру проведе проти команди Бельгії у середу, 26 червня. Гра розпочнеться о 19:00.

Для виходу з групи підопічним Сергія Реброва необхідно перемагати. В іншому випадку все буде залежати від результату паралельної гри, в якій Словаччина зустрінеться з Румунією. Більше подробиць – в нашому матеріалі на цю тему.

• У 1/8 фіналу Італія зіграє проти Швейцарії, яка посіла друге місце в групі з господарями турніру.