Битва суперників збірної України: Бельгія перемогла Румунію і заплутала ситуацію у групі Е Євро-2024

772
Гравці збірної Бельгії святкую гол Румунії. Фото: Х
У суботу 22 червня у Кельні на стадіоні «Рейн Енергі» відбувся матч другого туру групи Е, в якому зіграли національні збірні Бельгії та Румунії – 2:0.
  • Бельгійці у першому турі неочікувано поступилися словакам з рахунком 0:1, а румуни розгромили збірну України – 3:0.
  • Румунія та Бельгія провели між собою 13 матчів, але десять із них були товариськими. Двічі суперники зіграли у відбірному турнірі до ЧС-1994. Тоді обидві команди вийшли з неї з першого (Румунія) та другого (Бельгія) місць. У домашньому матчі бельгійці виграли 1:0, а у Бухаресті господарі поля взяли реванш 2:1.
  • Всього ж за всю історію у обох збірних по п’ять перемог і ще дві зустрічі завершилися внічию.

Збірній Бельгії кров з носу потрібна була перемога після фіаско у першому турі і підопічні Тедеско вже на другій хвилині матчу реалізували свою перевагу в гол.

Ромелу Лукаку віддав точну передачу на Юрі Тілеманса у штрафному майданчику, а той не довго думаючи точно пробив в один дотик у лівий нижній кут воріт.

У другому таймі Лукаку, здавалося, подвоїв перевагу бельгійців, але взяття воріт скасував арбітр після перегляду ВАР через офсайд. Проте бельгійці домоглися свого і на 80-й хвилині Де Брюйне встановив остаточний рахунок – 2:0.

👉ДИВИТИСЬ ВІДЕО ГОЛІВ👈

Зазначимо, що Доді Лукебакіо пропустить матч з Україною через перебір жовтих карток

Євро-2024, третій тур

Бельгія – Румунія – 2:0

Голи: Тілеманс, 2, Де Брюйне, 80.

Після перемоги Бельгії над Румунією і України над Словаччиною всі команди у нашій групі мають в активі по три очки і доля путівок в плей-оф вирішиться в останньому турі.