Збірна України розпочала виступи на Євро-2024: команда Реброва без шансів програла Румунії

478
Румунія – Україна. Фото: Google
Збірна Україна поступилася національній команді Румунії у першому турі групового етапу чемпіонату Європи. Підопічні Сергія Реброва програли із рахунком 0:3.

Сьогодні, 17 червня, збірна України розпочала виступи на чемпіонаті Європи з футболу.

У першому турі підопічні Сергія Реброва зустрічалися з національною командою Румунії.

Українські футболісти активніше розпочали поєдинок, взявши м'яч під власний контроль.

На 29-й хвилині Микола Матвієнко та Андрій Лунін невдало спробували вийти із захисту в атаку, подарувавши м'яч румунам. Капітан суперників Станчу не пробачив помилки та забив, поціливши у дев'ятку.

На початку другого тайму румунська збірна ще двічі шокувала підопічних Сергія Реброва, скориставшись незлагодженістю українців. Спочатку Марін, а потім Дрегуш відправили м'яч у сітку воріт Андрія Луніна.

3:0 – розгромна перемога Румунії над збірною України. Зазначимо, що перший удар у площину воріт румунів був на 77-й хвилині поєдинку.

Євро-2024. Група Е. Перший тур

Румунія – Україна – 3:0

Голи: Станчу, 29, Марін, 53, Дрегуш, 57

17 червня. 16:00. Мюнхен, Німеччина. Стадіон «Альянц-Арена».

• Нагадаємо, що окрім Румунії, збірна України також зіграє проти національних команд Словаччини (21 червня) та Бельгії (26 червня)
  • Андрій Шевченко виступив на мітингу українських уболівальників перед матчем.
  • В Мюнхені встановили трибуну зруйнованого стадіону в Харкові.
  • УАФ перед стартом поєдинку між збірними України та Румунії в рамках першого туру Євро-2024 опублікувала відео з подякою для ЗСУ.