Збірна України отримала нокаут від Польщі перед Євро-2024: Ребров перетасував склад і провалив експеримент

Аватар Олександр Калінін Олександр Калінін
761
2 голоси
Збірна України програла Польщі, фото: Getty Images
В п’ятницю, сьомого червня, збірна України провела передостанній товариський матч в рамках підготовки до Євро-2024. Команда Сергія Реброва експериментальним складом програла Польщі (1:3).

Збірна України на Національному стадіоні у Варшаві поступилася Польщі у контрольному матчі (1:3).

Головний тренер синьо-жовтих Сергій Ребров зробив ряд змін в порівнянні з минулим поєдинком проти Німеччини (0:0) і стартовий склад України виглядав наступним чином:

• Воротар: Георгій Бущан;
  • Захисники: Віталій Миколенко, Валерій Бондар, Максим Таловєров, Олександр Тимчик;
  • Півзахисники: Сергій Сидорчук, Руслан Маліновський, Олександр Зубков, Андрій Ярмоленко (капітан), Георгій Судаков;
  • Нападник: Артем Довбик.

Однак зміни не пішли команді на користь і вже на 30-й хвилині гості «горіли» з рахунком 0:3 – забивали Себастьян Валюкевич, Пьотр Зелінський і колишній українець Тарас Романчук.

🔥Відео всіх голів матчу🔥

Але перед перервою Артем Довбик скоротив відставання, блискуче завершивши пас від Руслана Малиновського.

У другому таймі команди більше не забивали. Польща перемогла з рахунком 3:1.

• Ребров програв другий матч на чолі національної команди. Востаннє синьо-жовті поступалися 12 вересня у матчі проти Італії (1:2).
  • 11 червня у Кишиневі проти збірної Молдови Україна проведе останній спаринг перед чемпіонатом Європи.
  • На континентальній першості команда Реброва стартує 17 червня матчем з Румунією.
  • Також в групі синьо-жовтих гратимуть Словаччина і Бельгія.