Україна зіграла внічию з Німеччиною на очах у Шевченка і Шольца: огляд товариської гри проти господаря Євро-2024

782
Німеччина – Україна. Фото: НФС
Національні збірні України та Німеччини в рамках підготовки до старту чемпіонату Європи провели товариський матч, який завершився внічию з рахунком 0:0.
  • Сьогоднішня зустріч на футбольному полі стала для українців та німців десятою в історії.
  • Бундестім виграв п’ять матчів у синьо-жовтих, а у чотирьох зустрічах була зафіксована нічия.
  • Минулий матч між командами відбувся 12 червня 2023-го року, у Бремені, і завершився результативною нічиєю 3:3. Той поєдинок став дебютом Сергія Реброва на чолі збірної України.
  • В заявку на сьогоднішню гру не потрапили Миколенко, який відновлюється після травми, та Лунін, який святкує з Реалом перемогу в ЛЧ.
  • На матчі був присутній федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц, який перед матчем отримав футболку збірної України від президента УАФ Андрія Шевченка.

Вже на старті поєдинку чудову нагоду відкрити рахунок мали українці, але Михайло Мудрик поскупився та не віддав на Романа Яремчука, а пробив сам і влучив у захисника німців. Добивання Віктора Циганкова було невлучним.

👉Дивитись відео моменту збірної України👈

На 16-й хвилині хороший момент мали німці, але Гюндоган після гарного навісу не зміг нормально пробити і Трубін накрив м’яч.

Хорошу нагоду відзначитись у першому таймі мав Яремчук. Циганков розібрався із двома суперника та віддав гарну передачу на Романа, який сильно пробив метрів з 12-ти, але Нойер відбив м’яч догори, а потім його зафіксував.

У другому таймі Німеччина також більше контролювала м’яч і мала декілька небезбечних нагод, а на 61-й хвилині збірну України від голу врятував лише каркас воріт.

👉Дивитись відео моменту з ударом у каркас збірної України👈

🔥А ось сейви Трубіна🔥

Але жодна з команд забити сьогодні не змогла –  0:0.

Товариський матч, 3 червня

Німеччина – Україна – 0:0

Перед стартом Євро-2024 синьо-жовті проведуть ще два контрольних поєдинки проти: