«Шоу жахів від Мудрика»: вболівальники Челсі рознесли українця за черговий «сухий» матч

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
566
Михайло Мудрик. Фото: Google
Лондонський Челсі не зумів пробитися до 1/8 фіналу Кубка Англії з першого разу. У грі проти Астон Вілли сині задовольнилися нічиєю (0:0). Михайло Мудрик провів на полі 16 хвилин ігрового часу. У лютому на команди чекає перегравання.

Не виграє Челсі, винний Михайло Мудрик. Приблизно такою є логіка чималої кількості фанатів синіх, які від гри до гри поливають українця брудом в мережі.

Після матчу 1/16 фіналу Кубка Англії проти Астон Вілли (0:0), де Мудрик мав усього 16 хвилин ігрового часу (з урахуванням компенсованого), йому знову дісталося чимало хейту.

Сайт Sport-express.ua провів ранковий моніторинг соціальних мереж Челсі, виокремивши написане про українця.

Tripple____M: «Якщо у вас поганий день, згадайте, що у Тоттенхема є Вернер, а у Челсі – Мудрик».

NzamaZipho: «Мудрик – це невдалий експеримент... Я вже не маю надії. Продайте його».

Alo: «Це шоу жахів від Мудрика».

Mpnesto: «Мудрик не використовує свої шанси. Скоро у нього не залишиться жодного шансу».

read1_raptor9: «Хтось ще вірить, що Мудрик колись виграє «Золотий м’яч?».

cherlocked69: «Мудрик зараз схожий на Бермудський трикутник м'ячів... він навіть сам собі не пасує».

reco49ers: «Мудрик не показав, що готовий грати у футбол. Він, без сумніву, дуже талановитий... але хлопець не виправдав очікувань».

real_oje: «Мудрик не вміє робити навіть елементарних речей».

У лютому Челсі та Астон Вілла проведуть матч-відповідь (перегравання) на полі бірмінгемського клубу. Точна дата і час поєдинку поки не визначена.

• На внутрішній арені Челсі має в активі 31 бал після 21-го туру та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці АНЛ.
  • У турі номер 22 команда Маурісіо Почеттіно на виїзді зіграє проти лідера чемпіонських перегонів Ліверпуля. Поєдинок заплановано на 31 січня. Початок гри на «Енфілд Роуд» о 22:15 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 23 матчі в усіх офіційних турнірах: чотири голи та дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця у 40 мільйонів в європейській валюті.