«Майже не торкався м’яча»: англійські ЗМІ оцінили гру Мудрика за Челсі у Кубку Англії

512
Михайло Мудрик. Фото: Google
Вчора, 26 січня, лондонський Челсі зіграв внічию з Астон Віллою в рамках Кубка Англії (0:0). Михайло Мудрик вийшов на заміну та був мало помітний на полі. Британська преса оцінила гру українця.

У п’ятницю, 26 січня, Челсі та Астон Вілла розійшлися нічиєю з рахунком 0:0 у рамках 1/16 фіналу Кубку Англії.

Михайло Мудрик розпочав гру з лави запасних і з'явився на полі лише на 77-й хвилині, замінивши Чуквунонсо Мадуеке.

Англійська преса оцінила виступ вінгера у цьому поєдинку.

Footbal London – б/о

Ви думаєте, що він би насолоджувався грою проти такої високої лінії, але, на жаль, у нього так і не було шансу щось зробити.

The Sun – 6/10

Тихий, але хто може звинувачувати його, коли йому випадають швидкоплинні хвилини, щоб показати свої якості? Коли він виходить на поле, то часто перетворюється на того гравця, якого ми від нього очікуємо.

Goal – б/0

Українець майже не торкався м’яча.

Standard – 5/10

Практично не вплинув на гру після того, як з'явився на полі.

Onefootball – 5/10

Нічого не встиг зробити після виходу на поле.

London World – б/о

Мав недостатньо часу, щоб вплинути на гру.

Нагадаємо, що Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 22 матчі в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.

• Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.
  • У чемпіонаті Англії Челсі набрав 31 бал після 21-го туру та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці АПЛ.
  • У наступному турі сині на виїзді зіграють проти Ліверпуля. Поєдинок заплановано на 31 січня. Початок гри на «Стемфорд Брідж» о 22:15 за київським часом.