Мудрик не скористався шансом: аналітики винесли вердикт Михайлу за матч Кубка Англії – повна статистика

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
679
Михайло Мудрик. Фото: Google
У поєдинку 1/16 фіналу Кубка Англії лондонський Челсі на своєму полі не зумів переграти Астон Віллу, розписали з бірмінгемцями безгольову нічию (0:0). Михайло Мудрик провів на полі 16 хвилин ігрового часу, вийшовши на поле у другому таймі.

Напередодні, 26 січня, в рамках 1/16 фіналу Кубка Англії Челсі та Астон Вілла в очному протистоянні на полі синіх сильнішого не виявили (0:0).

Український вінгер синіх Михайло Мудрик з'явився на полі по перерві і з урахуванням компенсованого часу, провів на полі 16 хвилин. За цей час наш співвітчизник результативними діями відзначитися не встиг, тому і дістав за матч проти Астон Вілли вкрай низькі бали.

WhoScored та Sofascore поставили Мудрику лише 6,0 та 6,5 відповідно.

Загалом статистика Михайла Мудрика у грі проти Астон Вілли виглядає так:

• п'ять дотиків до м’яча,
  • дві точні передачі з двох (100%),
  • програв одну верхову дуель,
  • один раз втратив м’яч.

Челсі та Астон Вілла проведуть матч-відповідь (перегравання) у лютому. Точна дата буде визначена пізніше.

Нагадаємо, що на внутрішній арені Челсі має в активі 31 бал після 21-го туру та посідає дев'яту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.

• У наступному турі Челсі на виїзді зіграє проти Ліверпуля. Поєдинок заплановано на 31 січня. Початок гри на «Енфілд Роуд» о 22:15 за київським часом.
  • Михайло Мудрик в нинішньому сезоні зіграв за Челсі 23 матчі в усіх офіційних турнірах: чотири голи, дві результативні передачі.
  • Transfermarkt оцінює українця рівно в 40 мільйонів євро.