«Катастрофа»: гендиректор Шахтаря Палкін виніс невтішний вердикт українському футболу

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1176
0 голосів
«Катастрофа»: гендиректор Шахтаря Палкін виніс невтішний вердикт українському футболу
Сергій Палкін. Фото: Google
Генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін розповів, чому він прагне стати членом правління в Асоціації європейських клубів. Окрім цього, менеджер «гірників» розповів про ситуацію в українському футболі у часи війни.

Топ-новиною вчорашнього дня стало повідомлення про те, що багаторічний генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін висунув свою кандидатуру на посаду члена правління European Club Association (ECA).

Тож, аби не було зайвих чуток і «інсайдів» Палкін сам пояснив головні причини такого кроку.

«Півтора року тому в Україні почалася війна, вона показала, де організація футболу є слабкою, особливо в тому, як ми реагуємо на нестандартні форс-мажорні ситуації, а отже, нам потрібно багато чого змінити.

Нам необхідно створити фонд солідарності, який буде використовуватися для допомоги в подібних ситуаціях».

Також Палкін, як людина, котра знає всі процеси зсередини, розповів про ситуацію у вітчизняному футболі станом на сьогодні.

«В українському футболі катастрофа. У нас майже нульові доходи на внутрішньому українському ринку: з точки зору спонсорства, доходів від матчів, продажу квитків і телевізійних прав». 

Єдиний варіант, який у нас є - продавати наших гравців за кордон. ФІФА вкрала у нас можливість продавати деяких гравців і все», – розповів Палкін в інтерв’ю The Athletic.

  • Вибори до Асоціації європейських клубів відбудуться 7 вересня 2023 року. Каденція в Раді правління – з 2023 до 2027 року.
  • Палкін почав працювати у системі Шахтаря двадцять років тому – у 2003 році. Спочатку Палкін був фінансовим директором, але вже у 2004 обійняв посаду генерального директора клубу.
X