Палкін мітить в члени правління Асоціації європейських клубів: гендиректор Шахтаря опублікував свою програму

Аватар Дмитро Чорнобай Дмитро Чорнобай
616
0 голосів
Палкін мітить в члени правління Асоціації європейських клубів: гендиректор Шахтаря опублікував свою програму
Сергій Палкін. Фото: Google
Багаторічний генеральний директор донецького Шахтаря Сергій Палкін хоче поборотися за крісло члена Асоціації європейських клубів.

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін офіційно висуває свою кандидатуру на посаду члена правління European Club Association (ECA), повідомляє офіційний сайт донецького клубу.

Він оприлюднив чотири ключові пункти програми, що лежать в основі його заявки на роль, яка може допомогти сформувати майбутнє футболу у Європі:

  • Об’єднана відповідальність: Сергій Палкін бачить ECA платформою, що сприяє співпраці, враховуючи інтереси клубів, незалежно від їхнього розміру чи статусу, у рішеннях, які впливають на всю футбольну екосистему.
  • Спортивна стратегія: необхідність адаптації до мінливих обставин, зберігаючи сутність європейського футболу.
  • Справжня солідарність: Палкін пропонує змінити механізми солідарності на користь клубів і ліг, які діють за принципово неефективними економічними моделями. Зробивши солідарність рушійною силою для спільного зростання та конкурентного балансу, Палкін прагне вирівняти умови гри та сприяти більш справедливому європейському футбольному ландшафту.
  • Аналітичні дані: гендиректор Шахтаря бачить майбутнє, де аналітичні дані будуть доступні всім членам ECA, сприяючи прозорості та розумінню складних процесів у футбольній індустрії.

Вибори до Асоціації європейських клубів відбудуться 7 вересня 2023 року. Каденція в Раді правління – з 2023 до 2027 року.

X