Зірка Тоттенгему ледве не травмував Забарного: відео шокуючого моменту в матчі АПЛ

267
Ілля Забарний. Фото: Борнмут
У матчі третього туру чемпіонату Англії Борнмут з Іллею Забарним на своєму полі програв лондонському Тоттенгему з рахунком 0:2, а наш співвітчизник міг отримати важку травму.

Борнмут нічого не зміг нічого протипоставити Тоттенгему та програв на своєму стадіоні – 0:2. Статистичний портал оцінив гру Іллі Забарного у 7.0 балів.

Вболівальники Борнмута залишилися у захваті від гри українського оборонця, але на 54-й хвилині другого тайму в одному з епізодів Рішарлісон небезпечно пішов у відбір та зачепив Забарного.

Український захисник на щастя не зазнав серйозної травми, але під час трансляції поєдинку все виглядало лячно.

▶️ Відео моменту, коли Рішарлісон ризикував завдати Забарному важкої травми дивіться за ПОСИЛАННЯМ