Борнмут із Забарним зазнав другої поразки поспіль в АПЛ, програвши Тоттенгему: відома оцінка українця

199
Ілля Забарний. Фото: Борнмута
У матчі третього туру чемпіонату Англії Борнмут з Іллею Забарним на своєму полі приймав лондонський Тоттенгем. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 2:0.
  • Тоттенгем у двох стартових турах АПЛ здобув дві перемоги та разом з Манчестер Сіті, Арсеналом і Брайтоном входив до когорти команд, які ще не втрачали очки.
  • Бормут мав на своєму рахунку нічию (з Вест Гемом) та поразку (проти Ліверпуля). В обох поєдинках зіграв Ілля Забарний.

Гості активніше почали гру і вже на 17-й хвилині поєдинку вийшли вперед. Папе Сарр зробив гольову передачу, Меддісон замкнув цю передачу в нижній кут воріт.

Кілька нагод відзначитися було у Рішарлісона, але гравець Тоттенгема не зумів реалізувати свої шанси.

Перший тайм завершився мінімальною перемогою лондонців.

Статистика першого тайму (усі критерії на користь Тоттенгема):

• володіння м’ячом: 52% на 48%
  • удари по воротам: 9 проти 6
  • удари в отвір: 5 проти 2

У другому таймі на 63-й хвилині Кулусевскі збільшив перевагу Тоттенгема ударом з близької відстані.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Тоттенгема над Борнмутом з рахунком 2:0.

Статистичний портал Sofascore оцінив гру Забарного у 7.0. бали.

Найкращими гравцями матчу стали Меддісон та Сон Хин Мін  – 8.0.

• Забарний став гравцем англійського клубу в січні 2023 року, перейшовши за 22,7 млн євро з київського Динамо.
  • 20-річний захисник цього сезону зіграв за Борнмут три матчі, не відзначаючись результативними діями.
  • У наступному турі АПЛ команда Забарного зіграє проти Брентфорда. Поєдинок заплановано на 2 вересня.
  • Тоттенгем у четвертому турі чемпіонату Англії поміряється силами з Бернді. Гра пройде також 2 вересня.