Скандал Верес – Металіст 1925: харків’яни показали момент з непризначеним пенальті на останніх секундах матчу

380
Боротьба за м'яч у грі Верес – Металіст 1925. Фото: УПЛ
Металіст 1925 висловив незадоволення суддівством у гостьовому поєдинку проти Вереса (3:4) в рамках 15-го туру УПЛ. Пресслужба харківського клубу натякнула на підстави для призначення пенальті у ворота господарів на 90+8-й хвилині зустрічі.

Пресслужба Металіста 1925 у телеграмі опублікувала відео спірного епізоду з матчу із Вересом (3:4) у 15-му турі УПЛ.

На 90+8-й хвилині поєдинку арбітр Віталій Романов мав підстави призначати пенальті у ворота рівненського клубу.

М’яч після удару Андрія Ременюка влучив в руку Денису Світюсі в межах штрафного майданчика Вереса. Суддя цей епізод проігнорував.

«Червона – ок, пенальті – ок, але це знову не рука?», – підписане відео.

• Зазначимо, що за рахунку 1:0 на користь Металіста 1925 у їх складі було напряму вилучено Ігоря Курила. А за рахунку 3:2, також на користь гостей, у їхні ворота було призначено пенальті;
  • Металіст 1925 після 14 зіграних поєдинків посідає 11-е місце у таблиці, маючи 15 очок;
  • Верес після такої ж кількості проведених матчів розташовується на 14-й сходинці із 11 балами в активі.