«Міша, перестань так картинно падати!»: Леоненко жорстко розібрав гру збірної України проти Італії

Андрій Піскун Андрій Піскун
4375
«Міша, перестань так картинно падати!»: Леоненко жорстко розібрав гру збірної України проти Італії
Мудрик та Леоненко. Колаж: СЕ
Колишній форвард Динамо та збірної України, а нині відомий експерт Віктор Леоненко ексклюзивно для sport-express.ua поділився думками про нічию збірної України проти Італії (0:0) у рамках відбору на Євро 2024.

Збірна України розписала нульову нічию з Італією і не змогла здобути пряму путівку на Євро-2024, але в нас є шанс пробитись туди через плей-оф.

Сайт sport-express.ua поспілкувався про гру та скандальний епізод з непризначеним пенальті на Мудрику з Віктором Леоненком.

– Євгеновичу, ваша думка про гру збірної України проти Італії?

– Я вболівав за нашу збірну та Реброва, але буду чесний. З такою грою нам нема чого робити на чемпіонаті Європи. У нас усі говорять лише про непризначений пенальті, а про моменти чомусь мовчать. У нас був тільки удар Судакова, а в наші ворота могли влетіти штук п'ять голів.

– Уболівальники визнали Миколенка «Левом матчу». Кому ви віддасте нагороду?

– Який Миколенко?! «Левом матчу» явно був Трубін – він виручив після виходу Фраттезі віч-на-віч і зробив чудовий сейв. За моїми підрахунками, Італія мала перемагати – 5:1. За 90 хвилин у нас був лише один момент, тому нам сказали, що на нас не чекають на Євро, Італія виглядає цікавіше.

Миколенко проти збірної Італії. Фото: Google

– У другому таймі збірна України добре грала.

– Другий тайм взагалі можна не розбирати, бо Італія згадала, що їх влаштовує нічия. У другій половині була абсолютно рівна та нічийна гра.

– На Мудрику був пенальті?

- Я не говоритиму, був пенальті чи ні, а просто поясню, чому арбітр його не поставив. Перший момент: Чеферін у своєму інтерв'ю ясно дав зрозуміти, що на Євро на нас не чекають. Другий момент: у додатковий час арбітр рідко дає пенальті. Третій момент: Міша, перестань так картинно падати!

▶️ Відео фолу Брайана Крістанте на Михайлі Мудрику дивіться за ПОСИЛАННЯМ

– Як думаєте, через плей-офф проб'ємось на Євро?

– Ми й повинні туди виходити через плей-офф, бо збірна України виглядає цікавіше за решту команд. Хоча, по суті, там усі однакові.