Збірна України зіграла внічию з Італією: наша команда спробує пробитися на Євро-2024 через матчі плей-оф

1595
Україна – Італія. Фото: Оксана Васильєва
У понеділок, 20 листопада, відбувся матч Україна – Італія (0:0) в рамках кваліфікації Євро-2024. Команда Сергія Реброва спробує пробитися на Євро-2024 через матчі плей-оф.

Сьогодні, 20 листопада, відбувся останній матч групового етапу відбору на Євро-2024. Збірна України зіграла у нульову нічию з Італією.

Перший тайм розпочався на зустрічних курсах. Моменти створювали обидві команди, проте з 20 хвилини матчу збірна Італії взяла гру під свій контроль та активно загострювала ситуацію біля воріт Анатолія Трубіна.

Проте Україна та Італія не змогли відкрити рахунок у зустрічі – команди пішли відпочивати за рахунку 0:0.

Друга половина зустрічі розпочалась з моментів італійців, але з 60-ї хвилина Україна почала відповідати власними моментами. Проте знову не було забито голів.

На останніх хвилинах матчу Михайла Мудрика збили у штрафному майданчику, але Хесус Хіль Мансано вирішив не призначати пенальті.

На жаль, нічия залишила нашу збірну на третьому місці у групі. Тепер на українців очікують стикові матчі за право зіграти на Євро-2024.