Штучний інтелект спрогнозував двох тренерів клубів УПЛ, які наступними після Луческу подадуть у відставку

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
1054
0 голосів
Штучний інтелект спрогнозував двох тренерів клубів УПЛ, які наступними після Луческу подадуть у відставку
Мірча Луческу. Фото: ФК Динамо
Після демаршу Мірчі Луческу з поста головного тренера київського Динамо, сайт sport-express.ua вирішив скористатися штучним інтелектом від Microsoft і визначити, хто слідом за румуном залишить тренерський місток в УПЛ.

Сайт sport-express.ua рухається в ногу з часом і після головної новини УПЛ останніх днів, відставки Мірчі Луческу з поста головного тренера Динамо, вирішив запитати... У чат-бота штучного інтелекту, хто ж стане наступним головним тренером і з якого клубу УПЛ, який піде самовільно, або ж якого ввічливо попросять піти у видставку. І ось що відповів Copilot:

«Судячи з таблиці чемпіонату України з футболу, найнестійкіші позиції у тренерів команд, які займають нижні місця.

Це Минай, Верес, Зоря та Олександрія. З них, Зоря вже змінила тренера цього сезону, а Верес – перед початком. Тому ймовірність того, що вони знову це зроблять, нижча». 

Такими були аргументи штучного інтелекту щодо Валерія Кривенцова та Сергія Лавриненка. Натомість в їхніх колег, перспективі куди гірші.

«Минай та Олександрія мають досить довготривалу співпрацю зі своїми наставниками, Володимиром Шараном та Русланом Ротанем відповідно.

Проте, обидва клуби показують невиразні результати та не відповідають своїм амбіціям. Тому, я думаю, що один із цих тренерів може бути першим, хто піде з поста», – спрогнозував штучний інтелект від Microsoft – Copilot.

  • Закарпатський Минай після 12 ігор має п’ять очок та посідає останній, 16 рядок в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • Олександрія розмістилась на 13-му щаблі з десятьма очками в активі.