Артета «покарав» Зінченка і не випустив його на матч Ліги чемпіонів: Арсенал обіграв Севілью і очолив групу

3823
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
У вівторок, 24 жовтня, Арсенал українського 26-річного захисника Олександра Зінченка в гостях обіграв Севілью (2:1) в рамках третього туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Арсенал обіграв Севілью (2:1) у третьому турі групового етапу Ліги чемпіонів. Олександр Зінченко провів увесь матч на лаві запасних. Замість нього вийшов Такехіро Томіясу.

Рахунок у матчів відкрили «каноніри» під завісу першого тайму. На 45+4-й хвилині Габріел Мартінеллі отримав передачу від Габріела Жезуса та вразив ціль.

Подвоїли власну перевагу гості майже одразу після перерви. На 53-й хвилині зустрічі відзначився Жезус. Завдяки індивідуальним діям він вийшов на ударну позицію та забив гол.

Севілья відповіла вже за п’ять хвилин. Неманья Гудель точним ударом головою замкнув подачу з кутового від Івана Ракитича.

Попри усі потуги господарів, вони так і не змогли відігратися до фінального свистка.

Севілья – Арсенал – 1:2

Голи: Гудель, 58 – Мартінеллі, 45+4, Жезус, 53

24 жовтня. 22:00. Севілья. Стадіон «Рамон Санчес Пісхуан»

• Арсенал набрав шість очок після трьох зіграних матчів та вийшов на перше місце в таблиці;
  • Свою наступну гру в ЛЧ лондонці проведуть також проти Севільї, однак вже вдома. Ця гра відбудеться 8 листопада;
  • Зазначимо, що Зінченко вперше з серпня не зіграв за Арсенал. І це при тому, що перші дві гри нового сезону він пропустив через травму;
  • Вочевидь, так головний тренер Арсеналу Мікель Артета «покарав» українця за невдалий минулий поєдинок проти Челсі (2:2) в АПЛ. Іспанець після тієї гри хвалив Томіясу, який сьогодні відіграв усі 90 хвилин;
  • Преса також критикувала Зінченка за невдалий матч.