«Дуже невдалий день для Зінченка»: англійські ЗМІ рознесли українця за матч Челсі – Арсенал

3092
Олександр Зінченко. Фото: Google
Англійська преса оцінила виступ українського лівого захисника лондонського Арсенала Олександра Зінченка у матчі дев’ятого туру АПЛ проти Челсі (2:2).

Учора, 21 жовтня, лондонський Арсенал зумів відігратися з 0:2 та вирвав нічию у поєдинку з Челсі (2:2).

Олександр Зінченко провів на полі лише 45 хвилин, за які встиг сфолити на Мудрику та отримати жовту картку. На другий тайм замість українця вийшов Такехіро Томіясу, виступ якого позитивно оцінив Мікель Артета.

Англійська преса висловилась щодо гри Олександра Зінченка та вважає, що українець зіграв нижче своїх можливостей.

Pain in the Аrsenal– 3/10

Він погано грав в обороні, погано розподіляв м'яч та отримав ранню жовту картку. Не маючи змоги контролювати ситуацію, він був заслужено замінений у перерві. Українцю ця гра запам'яталася з негативної сторони.

Football London – 4/10

Дуже невдалий день для українця. Не вдалося виграти дуель віч-на-віч проти Стерлінга, тому що Челсі постійно погрожував праворуч. При цьому він практично не контролював м'яч.

Goal – 4/10

У боротьбі зі Стерлінгом не зміг нічого створити. Замінений у перерві.

90 min – 4/10

Володів м'ячем, але не надавав належної підтримки обороні. Замінений на Томіясу у перерві.

Standard – 5/10

Незвично недбало поводився з м'ячем на початку гри, а потім отримав жовту за грубий фол на Мудрику. Справедливо замінений у перерві на Томіясу.

• Нагадаємо, що контракт Зінченка з Арсеналом розрахований до 2026 року.
  • В нинішньому сезоні Олександр провів вже 11 матчів в усіх клубних турнірах.
  • Далі на Арсенал очікує виїзд до Севільї у Лізі чемпіонів 24 жовтня та матч з Шеффілд Юнайтед 28-го.