«Топово вийшов на заміну»: Артета розхвалив конкурента Зінченка за матч проти Челсі – про українця ні слова

379
Мікель Артета та Олександр Зінченко. Фото: Google
Головний тренер лондонського Арсенала Мікель Артета оцінив гру конкурента Олександра Зінченка за місце в основі Такехіро Томіясу, який з’явивився на заміну в матчі з Челсі (2:2).

Учора, 21 жовтня, лондонський Арсенал зумів відігратися з 0:2 та вирвав нічию у поєдинку з Челсі (2:2).

Олександр Зінченко провів на полі лише 45 хвилин, за які встиг сфолити на Мудрику та отримати жовту картку. На другий тайм замість українця вийшов Такехіро Томіясу.

Мікель Артета після гри позитивно оцінив виступ футболістів, які вийшли на заміну.

«Те, як завершив Деклан – це топ. Другий гол – зовсім інший, дуже якісний, у ньому взяло участь багато запасних, і це принесло команді очко.

Томіясу топово вийшов на заміну, як і Кай, який вчинив великий вплив на гру. Еміль та Едді – це те, що нам потрібно», — наводить слова Артети пресслужба Арсеналу.

• Нагадаємо, що контракт Зінченка з Арсеналом розрахований до 2026 року.
  • В нинішньому сезоні Олександр провів вже 11 матчів в усіх клубних турнірах.
  • Далі на Арсенал очікує виїзд до Севільї у Лізі чемпіонів 24 жовтня та матч з Шеффілд Юнайтед 28-го.