Дублі Герреро та палача Динамо і два пенальті: Зоря перемогла Оболонь у шаленій перестрілці УПЛ

246
Оболонь – Зоря. Фото: УПЛ
У п'ятницю, 20 вересня, в Києві на стадіоні «Оболонь-Арена» відбувся матч 11-го туру Української Прем'єр-ліги, у якому зіграли київська Оболонь і луганська Зоря. Поєдинок завершився перемогою гостей з рахунком 4:2.
  • Футбольні шляхи Оболоні і Зорі раніше перетиналися 11 разів у рамках Прем'єр-ліги, Першої та Другої ліг, Кубка України. Спостерігається рівність за кількістю перемог в обох команд – по п’ять успішних ігор, за однієї нічиєї.
  • Команди востаннє грали між собою в грудні 2011 року, коли на луганському «Авангарді» дубль Бориса Баранця проти м'яча Дмитра Хомченовського приніс перемогу «пивоварам».
  • Зоря провела 650 матч на виїзді.
  • Оболонь не пропускала 288 хвилин до голу Герреро.
  • Валерій Кривенцов одержав першу перемогу на чолі Зорі в УПЛ.

Гості вже на п’ятій хвилині матчу вийшли вперед. Герреро з пів кола перед штрафним поцілив у лівий кут із передачі Мічіна з центру поля.

Проте Оболонь не здалася і на 20-й хвилині Суханов отримав передачу на правий фланг від Косовського з центрального кола, після чого вгатив здалеку під ліву стійку – 1:1.

Через сім хвилин все той же Суханов вивів господарів поля вперед точним ударом з пенальті.

Відзначимо, що гол Суханова вибив Динамо з розіграшу Кубка України.

На 38-й хвилині поєдинку Герреро влучно пробив з розвороту і зрівняв рахунок.

Перший тайм завершився внічию, 2:2.

Друга половина гри пройшла за територіальної ініціативи луганців, але кияни вправно вибігали у контратаки. Проте на 74-й хвилині пропустили – Батагов зумів відзначитися результативним ударом та вивести Зорю вперед.

▶️ Відео голів матчу Оболонь – Зоря дивіться за ПОСИЛАННЯМ

А крапку в матчі на 88-й хвилині ударом з пенальті постав Антюх.

Чемпіонат України, 11-й тур

Оболонь – Зоря - 2:4

Голи: Суханов, 20, 27 (пен.) – Герреро,5, 38, Батагов, 74, Антюх, 88

• Після сьогоднішнього матчу Оболонь з 12 очками залишилася на десятій сходинці турнірної таблиці УПЛ, а Зоря набрала дев’ять балів та піднялася на 13 місце.
  • У наступному турі Зоря зіграє проти Полісся. Гру заплановано на 29 жовтня.
  • Оболонь того ж дня поміряється силами з ЛНЗ.