«Шли його на##й»: в УПЛ назріває суддівський скандал, Минай незадоволений діями арбітра у матчі з Оболонню

Аватар Євген Чепур Євген Чепур
1507
0 голосів
 «Шли його на##й»: в УПЛ назріває суддівський скандал, Минай незадоволений діями арбітра у матчі з Оболонню
Минай - Оболонь. Фото: Facebook Оболоні
У матчі дев’ятого туру чемпіонату України Минай програв на своєму полі київській Оболоні з рахунком 0:1. Але закарпатський колектив незадоволений діями арбітра, який не призначив пенальті у ворота гостей.

Сьогодні, 1 жовтня, Минай на своїй арені мінімально поступився Оболоні. Проте закарпатська команда впевнена, що арбітр поєдинку Олександр Афанасьєв повинен був призначити пенальті за фол на Тимурі Корабліні. 

Також відзначається, що саме цей рефері вже не вперше припускається помилки на матчі за участю Миная. Така заява опублікована на сайті клубу.

Цей момент вже встиг прокоментувати Лучано Луччі. 

«Асистент арбітра мав взяти на себе ініциативу», – саме ці слова голови комітету арбітрів УАФ навів у післяматчевій студії Максим Гіленко.

Проте телеграм-канал УПЛ жива зазначає, що помічник головного судді матчу дещо сказав рефері через гарнітуру.

«Картина неповна... Лучі (і всі інші) не додає, що асистент таки взяв на себе ініціативу. В тому моменті він через гарнітуру сказав арбітрові в полі «шли его [гравця Миная, який апелював щодо пенальті] нах...й».

  • Поразка залишила Минай на останньому, 16-му місці в турнірній таблиці з трьома очками в активі. 
  • У наступному турі чемпіонату України Минай зіграє у виїзному поєдинку проти львівського Руху. Гру заплановано на 8 жовтня. Початок о 15:00.