Оболонь вирвала перемогу в Ужгороді: кияни мінімально обіграли Минай

796
Минай - Оболонь. Фото: Facebook Оболоні
У матчі дев'ятого туру чемпіонату України київська Оболонь завітала в гості до ужгородського Миная. Поєдинок завершився мінімальною перемогою гостей.

Сьогодні, 1 жовтня, відбувся матч дев'ятого туру УПЛ. Київська Оболонь зіграла у нічию з ужгородським Минаєм.

У першому таймі глядачі не побачили забитих голів, попри наявність декількох ударів у команд.

Друга половина зустрічі також не була яскравою на моменти, проте подарувала вболівальникам забитий м'яч. На 78-й хвилині Ростислав Тарануха відзначився голом після невдалої гри Олександра Бандури на виході.

Єдиний гол у матчі можете переглянути у нашому телеграм-каналі

Минай – Оболонь – 0:1

Голи: Тарануха, 78

1 жовтня вересня. 13:00. Минай. Стадіон «Минай-Арена»

• Київський клуб не програє вже три матчі поспіль, а ось ужгородський клуб не знає смаку перемог 10 ігор.
  • Поразка залишила Минай на останньому, 16-му місці в турнірній таблиці з трьома очками в активі. В Оболоні наразі дев'ять балів та 10-е місце.
  • У наступному турі чемпіонату України Минай зіграє у виїзному поєдинку проти львівського Руху. Гру заплановано на 8 жовтня. Початок о 15:00.
  • Оболонь 8 жовтня поміряється силами з харківським Металістом 1925 у домашній грі. Матч розпочнеться о 13:00.