Верес і ЛНЗ зіграли внічию: команда з Рівного не змогла залишити зону вильоту

1324
Верес – ЛНЗ. Фото: Верес
Верес не зумів використати чисельну більшість на полі, яку команда Сергія Лавриненка мала більшу частину другого тайму, та розійшовся з ЛНЗ сухою нічиєю 0:0.

30 вересня на стадіоні «Авангард» у Рівному Верес та ЛНЗ очним матчем відкрили дев'ятий тур Української Прем'єр-ліги.

В першому таймі команди створювали напівмоменти, але голів в стартову 45-хвилинку забито не було.

Один із ключових моментів матчу стався на 51 хвилині, коли арбітр після втручання системи VAR показав пряму червону картку Лопирьонку за фол на Гайдучику. ЛНЗ залишився у десятьох.

Втім, навіть у меншості команда Олега Дулуба не відсиджувалася біля власних воріт, а атакувала, завдаючи ударів у площину воріт.

В заключний відрізок матчу Верес пішов на штурм воріт ЛНЗ, але голами команди вболівальників не потішили – дев'ятий тур УПЛ почався безрезультативною нічиєю у Рівному.

Футбол. УПЛ. Дев'ятий тур.

Верес – ЛНЗ – 0:0.

• За підсумками даного матчу команда з Черкащини тимчасово обійшла Олександрію, яка свій поєдинок ще не провела, та піднялася на 11 місце в таблиці.
  • Колектив Сергія Лавриненка також на одну сходинку вище, але Верес все ще 13-ий та у зоні стикових матчів.
  • Рівняни наступний поєдинок проведуть 7 жовтня на виїзді проти Дніпра-1.
  • ЛНЗ в десятому турі УПЛ того ж дня вдома прийматиме Олександрію.