Полісся вирвало вольову перемогу у Миная: спрацював джокер Калитвинцева

667
Полісся - Минай. Фото: ФК Полісся
У суботу, 23 вересня, Полісся вдома обіграло Минай (2:1) в рамках восьмого туру чемпіонату України. Перемогу підопічним Юрія Калитвинцева приніс гол Еміля Мустафаєва, який вийшов на заміну.

Полісся перемогло Минай у поєдинку восьмого туру УПЛ.

На 23-й хвилині матчу форвард Полісся Пилип Будківський вразив ворота суперника, однак гол було скасовано через офсайд.

На 39-й хвилині Минай вийшов уперед завдяки голу Єгора Твердохліба. Хавбек опинився на ударні позиції після подачі із кутового та розстріляв ворота суперника.

На 45-й хвилині зустрічі житомиряни втратили нагоду відігратися із пенальті.

Твердохліб порушив правила у власному штрафному майданчику, що призвело до призначення покарання. Удар із позначки не реалізував Василь Грицук, який вирішив зухвало пробити «черпачком» по центру воріт. Олександр Бандура розгадав задум суперника та забрав м’яч до рук.

На 68-й хвилині поєдинку Полісся змогло відігратися. Аріельсон філігранною передачею вивів Артема Смолякова на ударну позицію, а той класним ударом в один дотик перекинув воротаря.

На 83-й хвилині гри Еміль Мустафаєв, який вийшов на заміну, вирвав перемогу для Полісся. Він опинився першим на добиванні після відскоку м’яча у штрафному майданчику Миная та вразив ціль.

Полісся – Минай – 2:1

Голи: Смоляков, 68, Мустафаєв, 83 – Твердохліб, 39

23 вересня. 15:00. Житомир. Стадіон «Полісся»

• Полісся продовжило власну безкомпромісну серію в УПЛ до восьми ігор (п'ять перемог, три поразки);
  • Минай продовжив свою безвиграшну серію в УПЛ до восьми матчів (три нічиї, п'ять поразок);
  • Полісся після восьми зіграних матчів має у своєму активі 15 очок та посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ;
  • Минай із трьома набраними пунктами розташовується на 16-у місці;
  • Житомиряни свою наступну гру в УПЛ проведуть 1 жовтня на виїзді проти Колоса. Закарпатці у цей же день в рамках регулярної першості в вдома приймуть Оболонь.