Динамо перемогло ЛНЗ у матчі з 6 голами, Ярмоленко вийшов на перше місце у списку бомбардирів УПЛ: відео голів

3403
Андрій Ярмоленко. Фото: УПЛ
В суботу, 23 серпня, відбувся поєдинок восьмого туру Української Прем'єр-ліги, в якому грали черкаський ЛНЗ та київське Динамо. Команда Мірчі Луческу здобула перемогу над підопічними Олега Дулуба з рахунком 4:2.
  • Мірча Луческу здобув 50 перемогу на чолі Динамо в УПЛ.
  • Динамо забиває в чемпіонаті 17 матчів поспіль, а на виїзді – 27 поєдинків поспіль.
  • ЛНЗ у себе вдома в цьому сезоні внічию ще не грав.
  • Самба Діалло вперше вийшов у стартовому складі Динамо за весь час свого перебування у столичному гранді.
  • Андрій Ярмоленко забив свій четвертий гол у нинішньому сезоні УПЛ та вийшов у лідери бомбардирських перегонів.

Динамо у статусі фаворита вирішило почати гру в агресивній манері і вже на третій хвилині команда Мірчі Луческу вийшла вперед.

Бражко прицільно та потужно приклався з дальньої відстані під ліву стійку та забив свій дебютний гол за столичну команду.

Футболісти обох команд мали можливості для того, щоб забити ще голи у сьогоднішньому матчі, але на перерву пішли при мінімальній перевазі киян.

У другому таймі Караваєв зіграв рукою у власному карному майданчику, а Бойко з пенальті пробив у лівий нижній кут – 1:1.

Проте вже на 72-й хвилині Сирота штовхнув м'яч на правий фланг штрафного для Ярмоленка, той підробив та пробив у дальній.

Пройшло шість хвилин і арбітр призначив пенальті у ворота ЛНЗ через фол Муравського. Вирок рефері виконав Буяльский.

У доданий арбітром час спочатку Прядун у воротарському завершив передачу з лівого флангу від Норенкова ударом головою по порожніх воротах та зробив рахунок 2:3, а потім Волошин після пасу із лівого флангу штрафного від Беніто встановив остаточний рахунок – 4:2 на користь Динамо.

▶️ Відео голів матчу ЛНЗ – Динамо дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Українська Прем'єр-ліга. Восьмий тур.

ЛНЗ – Динамо – 2:4

Голи: Бойко, 61 (пен.), Прядун, 90+1 – Бражко, 3, Ярмоленко, 72, Буяльский, 78 (пен.), Волошин, 90+3

• Динамо після сьогоднішньої перемоги піднялося на четверте місце, а ЛНЗ залишився на 11-й позиції.
  • Кияни наступний матч проведе проти Оболоні у Кубку України. Гра відбудеться 27 вересня.
  • В УПЛ кияни повернуться 1 жовтня у матчі проти Олександрії.
  • ЛНЗ 30 вересня поміряється силами з Вересом.