Шахтар поступився Порту у дебютному матчі ван Леувена в Лізі чемпіонів: відео всіх голів

470
Данило Сікан. Фото: ФК Шахтар
В поєдинку першого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2023/2024 років чемпіон української Прем'єр-ліги донецький Шахтар зазнав болючої поразки від португальського Порту (1:3).

Розірвали, як мавпа газету. Грубо? А інакше описати те, що зробили з гравцями донецького Шахтаря їх опоненти з Порту (в першому таймі особливо) можна, але це буде неправдиво.

Вже на восьмій хвилині гри Кевін Келсі вирішив пововтузитися з м’ячем і заплутався у власних ногах. Венесуельця обікрав Мехді Таремі, віддав на Андре Франко, той пробив і Дмитро Різник потягнув, але ніхто не опікав Галену, який добив кулястого в сітку.

Однак, не минуло й п’яти повних хвилин, як гірники відігралися: класну триходівку Зубков–Конопля–Келсі, ударом головою замкнув венесуелець, чим виправився за свою помилку.

І тут би заспокоїтися хлопцям Патріка ван Леувена, але... Де там.

Спершу, на 15-й хвилині, наварили каші розхвалений новачок Новатус Міроші та Данило Сікан, це просто треба бачити (!) і Галено оформив дубль.

А на 29-му оберті хвилинної стрілки нестримний бразилець до дублю додав ще й асист на Таремі. Що робив ще один типу класний новачок Шахтаря Став Лемкін? Дивився, як Різник втретє діставав м’яч з сітки!

▶️ Відео всіх голів у поєдинку Шахтар – Порту дивіться за ПОСИЛАННЯМ

Якби це був бокс, можно було б викидати рушник. Правий, ой, який же правий був сивочолий Йожеф Сабо, даючи прогноз «Українському футболу» на цю гру.

В другому таймі «дракони», розуміючи, що богатиря в складі Шахтаря, який їх вгамує не знайдеться, грали по рахунку, інколи відверто куражившись.

Шахтар безпорадно бився головою об стіну, тобто захист Порту, який не дав гравцям «гірників» більше жодного шансу.

Ліга чемпіонів УЄФА 2023/2024

Шахтар – Порту 1:3 (1:3)

Голи: Келсі,13 – Галену, 8, 15, Таремі, 29.

• В паралельному матчі групи Барселона розтрощила Антверпен – 5:0.
  • В наступній грі в ЛЧ команда ван Леувена на виїзді зіграє проти Антверпену.
  • Гру заплановано на 4 жовтня. Початок о 19:45.
  • Порту в другому турі групового етапу ЛЧ вдома прийматиме Барселону.
  • Поєдинок відбудеться 4 жовтня. Стартовий свисток на «Ештадіу ду Драгао» прозвучить о 22:00.