Битва суперників Шахтаря: Барселона знищила Антверпен з дублем Фелікса та голом Левандовського

Аватар Віктор Глухенький Віктор Глухенький
506
В матчі першого туру групового турніру Ліги чемпіонів 2023/2024 Барселона на власному полі розтрощила абсолютного дебютанта турніру бельгійський Антверпен (5:0).

Перший млинець вийшов… Мов бельгійська вафля. Підгоріла. Мова про перший в історії матч у Лізі чемпіонів для Антверпену.

На диво особливо ніхто й не розраховував ще до початку гри, але на Естадіо Олімпіко сталося справжнє побиття. Барселона, за великим рахунком, все вирішила вже до 22-ї хвилини гри, відвантаживши у ворота опонентів три голи без відповіді.

Постарались бразилець Жоау Фелікс, поляк Роберт Левандоський та бельгієць Єлле Батай, який від безвиході поцілив у свої ворота. Випадково, звісно ж.

Остаточно добили бідолашних бельгійців у таймі номер два Гаві та нестримний Жоау Фелікс.

Ліга чемпіонів УЄФА 2023/2024

Барселона – Антверпен 5:0 (3:0)

Голи: Жоау Фелікс, 11, 66, Левандовський, 19, Батай, 22, атовгол, Гаві, 54.

• В паралельному матчі групи Шахтар поступився Порту – 1:3.
  • В наступній грі Ліги чемпіонів Барселона вирушить в гості до Порту.
  • Поєдинок відбудеться 4 жовтня. Стартовий свисток на «Ештадіу ду Драгао» прозвучить о 22:00.
  • Антверпен в наступному матчі вдома прийматиме чемпіона України донецький Шахтар.
  • Гру заплановано на 4 жовтня. Початок о 19:45.