Дніпро-1 втратив очки в матчі з Колосом: Максимов не зміг перервати безвиграшну серію команди у дебютній грі

991
Юрій Максимов. Фото: СК Дніпро-1
У неділю, 17 вересня, Колос на виїзді протистояв Дніпру-1 в рамках сьомого туру чемпіонату України. Матч завершився результативною нічиєю – 1:1.

Дніпро-1 та Колос поділили очки в матчі сьомого туру УПЛ, зігравши внічию із рахунком 1:1.

Перший тайм цього поєдинку пройшов без голів, а в другій половині матчу команди обмінялися взяттями воріт.

На 61-й хвилині зустрічі Колос вийшов вперед завдяки голу Антона Салабая. Після подачі зі штрафного Євген Влинець впорався із першим ударом по своїх воротах, однак саме Салабай виявився першим на добиванні та переправив м’яч у ворота.

Дніпро-1 відповів на 67-й хвилині. Олександр Піхальонок протягнув м’яч та відпасував на Олексія Гуцуляка, який сильним ударом розстріляв володіння Кирила Фесюна.

Дане взяття воріт і підбило підсумок зустрічі.

Дніпро – Колос – 1:1

Голи: Гуцуляк, 67 – Салабай, 61

17 вересня. 15:00. Дніпро. Стадіон «Дніпро Арена»

• Цей матч став першим для Юрія Максимова на чолі Дніпра-1;
  • Безвиграшна серія обох команд в УПЛ досягла чотирьох матчів. Дніпро-1 – три нічиї, одна поразка. Колос – дві нічиї, дві поразки;
  • Дніпряни зі шістьома очками в активі після п’яти зіграних поєдинків посідають 12-у сходинку в турнірній таблиці УПЛ. Колос із дев’ятьма набраними балами розташувався на восьмій позиції;