Дулуб здобув першу перемогу на чолі ЛНЗ: новачок УПЛ здолав сенсаційний Рух завдяки голу ексфорварда Металіста

1306
Гравці ЛНЗ радіють забитому голу у ворота Руха. Фото: УПЛ
Сьогодні, у неділю, 17 вересня, ЛНЗ вперше у своїй історії приймав львівський Рух. Поєдинок завершився перемогою команди Олега Дулуба з рахунком 2:1.
  • ЛНЗ програвав усі свої домашні матчі в УПЛ до сьогоднішньої гри.
  • Клубна рекордна безпрограшна серія Руха тривала дев’ять матчів.
  • Денис Олійник міг забити 40 гол в УПЛ, а Юрій Климчук міг відзначитися 25 голом у чемпіонаті України.

Господарі поля вийшли вперед вже на 36-й хвилині поєдинку. Закидання від Муравського з центральної лінії Слюбик примудрився зупинити для вихованця Динамо Норенкова, а той потім пробив у ближній кут.

Перша половина матчу завершилась з мінімальною перевагою команди Олега Дулуба.

Відігратися Рух зумів на 63-й хвилині другого тайму. Квасниця потужним ударом із правого флангу штрафного низом поцілив у дальній кут із передачі від Таллеса.

На 86-й хвилині господарі вирвали дебютну для Дулуба на чолі ЛНЗ перемогу. Прядун на лівому фланзі штрафного упав рукою на м'яч у боротьбі проти Сича, після чого відкинув під дальній удар Бойку, той влучив у Стасюка, а відскок добив той самий Прядун.

Фінальний свисток зафіксував перемогу черкаського колективу над львів’янами.

УПЛ, сьомий тур

ЛНЗ – Рух – 2:1

Голи: Норенков, 36, Прядун, 86 – Квасниця, 63

17 вересня. 13:00. Центральному стадіоні у Черкасах.

• Рух з 11 очками займає одинадцяте місце у турнірній таблиці УПЛ. ЛНЗ має в активі вісім пунктів та займає десяту сходинку.
  • Команда Дулуба у наступному турі зіграє проти Динамо. Гра запланована на 23 вересня.
  • Львівський клуб того ж дня поміряється силами з донецьким Шахтарем.