Полісся розгромило Оболонь в матчі імені Назаренка: відео другого хет-трику в УПЛ за два дні

507
Полісся – Оболонь. Фото: УПЛ
Відбувся поєдинок в рамках четвертого туру чемпіонату України, в якому житомирське Полісся у домашньому поєдинку приймало київську Оболонь.

Сьогодні, 25 серпня, відбувся матч четвертого туру чемпіонату України. Полісся у домашньому поєдинку розгромило Оболонь.

Вболівальники побачили у першому таймі одразу три голи, зокрема дублем відзначився Олександр Назаренко. Ще один гол в активі Олексія Гуцуляка.

Одразу по перерві Полісся забило і четвертий м'яч у ворота киян. Олександр Назаренко на 49-й хвилині оформив хет-трик, який став другим у нинішньому турі.

Нагадаємо, що вчора Олександр Філіппов тричі відзначився у воротах донецького Шахтаря.

⚽️ГОЛИ МАТЧУ ПОЛІССЯ – ОБОЛОНЬ⚽️

Чемпіонат України. Четвертий тур

Полісся – Оболонь – 4:0

Голи: Назаренко, 19, 39, 49, Гуцуляк, 23

25 серпня. 13:00. Житомир. Центральний стадіон

• У наступному матчі УПЛ Полісся завітає в гості до одеського Чорноморця. Гру заплановано на 31 серпня. Початок о 18:00.
  • Оболонь за день до того у домашньому матчі прийме луганську Зорю. Матч відбудеться 30 серпня о 15:30.
  • Полісся наразі перебуває на другій позиції зі сімома очками. Оболонь – на 15-му місці з одним балом.