Франція перемогла Австрію у своїй першій грі на Євро-2024: Мбаппе зробив гол, а потім йому зламали ніс

Аватар Артем Войцеховський Артем Войцеховський
634
Автогол Максіміліана Вебера. Фото: УЄФА
Команда Дідьє Дешама, як і більшість головних фаворитів чемпіонату Європи, розпочала турнір з перемоги. Жертвою французів стала збірна Австрії.

У заключному матчі четвертого ігрового дня Євро-2024 зустрілися збірні Австрії і Франції, які представляють групу D, де також виступають команди Нідерландів і Польщі.

Французи домінували протягом більшості ігрового часу, але першими мали забивати австрійці – Баумгартнер не використав вихід сам на сам з воротарем.

Фаворити відкрили рахунок на 38-й хвилині, після того як Вебер головою зрізав м’яч у власні ворота після прострілу Мбаппе.

По перерві Кіліан мав забивати свій перший гол на чемпіонатах Європи, але не реалізував вихід сам на сам. Врешті-решт, він залишив поле через зламаний у верховій боротьбі ніс.

Австрія – Франція – 0:1

Гол: Вебер, 38 (автогол).

17 червня. Дюссельдорф. «Меркур Шпіль Арена».

Нагадаємо, що матч між Нідерландами і Польщею закінчився вольовою перемогою «помаранчевих» (2:1).

У наступному турі, 21 червня, нідерландці зіграють з французами, а поляки поміряються силами з австрійцями.