Нідерланди здобули вольову перемогу над Польщею без Левандовськи, але з уродженцем України: огляд матчу Євро-24

709
4 голоси
Польща – Нідерланди. Фото: УЄФА
Сьогодні, 16 червня, у матчі першого туру групового етапу чемпіонату Європи 2024-го року у групі D зустрічалися національні збірні Польщі та Нідерландів – 1:2.
  • Польща та Нідерланди раніше зустрічалися 14 разів у рамках кваліфікацій чемпіонату світу і чемпіонату Європи, а також Ліги націй УЄФА.
  • Нідерланди здобули сім перемог, а поляки виграли три рази. Ще чотири зустрічі завершились унічию. Різниця голів – 15:21.
  • Готуючись до чемпіонату Європи, поляки під керівництвом Міхала Пробежа здолали команди України (3:1) і Туреччини (2:1).
  • «Помаранчеві», яких очолює Рональд Куман, у червні провели спаринги з Канадою (4:0) та Ісландією (4:0).
  • На Євро-2024 у групі D, крім Польщі та Нідерландів, також зіграють команди Франції та Австрії.
  • Востаннє суперники зустрічались у вересні 2022 року. Нідерланди тріумфували у Варшаві на «Народовому» 2:0 у Лізі націй-2022/23.
  • За збірну Польщі зіграв уродженець України Тарас Романчук, а ось Роберт Левандовський продовжує відновлюватися від травми.

Активніше у перші половині зустрічі виглядали Нідерланди, але рахунок відкрили поляки. Букса на 16-й хвилині втік від опонента в чужому штрафному та головою перевів м'яч в дальній кут після подачі Зелінські.

Проте вже на 29-й хвилині суперник відігрався. Аке зіграв на випередження, відпасував на Гакпо, а той пробив з-за меж штрафного, стався рикошет і м'яч опинився у сітці Щесни.

▶️ Відео голів матчу Польща – Нідерланди дивіться за ПОСИЛАННЯМ

У другому таймі картина гри не змінилася і під кінець зустрічі поляки пропустили. На 83-й хвилині Веггорст зреагував на пас партнера та ударом в один дотик приніс перемогу своїй збірній.

Євро-2024, група D, перший тур

Польща – Нідерланди – 1:2

Голи: Букса, 16 – Гакпо, 29, Вергхорст, 83

• Наші колеги з сайту «Збірна» поспілкувалися з другом та однофамільцем Романчука після товариської гри поляків та збірної України, яка завершилася поразкою синьо-жовтих (1:3).