Україна розтрощила Молдову, але втратила провідного гравця: Судаков набрав три очки за системою «гол+пас»

543
Георгій Судаков та Михайло Мудрик. Фото: Google
Збірна Україна здобула розгромну перемогу (4:0) над національною командою Молдови у товариському поєдинку – Віталій Миколенко не зумів завершити гру через травму.

Сьогодні, 11 червня, збірна України провела свій останній товариський поєдинок в рамках підготовки до Євро-2024.

Після нічиї із Німеччиною (0:0) та поразки від Польщі (1:3) підопічні Сергій Реброва мали намір реабілітуватися в матчі проти Молдови.

Українська збірна відкрила рахунок вже на другій хвилині поєдинку – Роман Яремчук скористався помилкою захисту суперників та відкрив рахунок у зустрічі.

Всередині тайму Віталій Миколенко зазнав пошкодження, після чого покинув футбольне поле у сльозах.

Наприкінці першої половини гри українці подвоїли перевагу зусиллями Віктора Циганкова, який завершив красиву комбінацію команди.

На початку другого тайму підопічні Сергія Реброва відзначилися ще двічі. Спочатку на 49-й хвилині Георгій Судаков віддав асист на Артема Довбика, після чого на 54-й вже форвард Жирони асистував на півзахисника Шахтаря.

ГОЛИ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

В кінцівці поєдинку збірна Молдови провела декілька атак, однак вони не завершилися голами. 4:0 – перемога України в останні грі перед стартом Євро-2024.