«Андрію навіть було важко вдихнути»: Шовковський розповів про деталі травми Ярмоленка перед стартом Євро-2024

856
Андрій Ярмоленко. Фото: Динамо
Андрій Ярмоленко отримав пошкодження у матчі 29-го туру чемпіонату України, в якому Динамо обіграло Кривбас. Олександр Шовковський розповів про деталі травми вінгера киян.

У матчі 29-го туру чемпіонату України київське Динамо приймало у домашньому поєдинку криворізький Кривбас. Поєдинок завершився перемогою господарів поля.

Наприкінці тайму Ярмоленко зіштовхнувся із гравцем Кривбасу, зазнавши пошкодження. На другий тайм Андрій вже не вийшов.

Головний тренер Динамо Олександр Шовковський розповів про деталі пошкодження вінгера киян:

«Там були стики, ігрові моменти – у футболі таке буває. Сподіваюся, в Андрія нічого такого серйозного. Ми дочекалися перерви, щоб ухвалити рішення щодо його заміни. Виявилося, що удар був досить потужним, Андрію навіть було важко вдихнути.

Після гри Ярмоленко мені сказав, що почувається добре. Думаю, найближчим часом він повністю відновиться і все буде гаразд», – сказав наставник після матчу.

• Динамо із 66 балами перебуває на другому місці у турнірній таблиці УПЛ.
  • Київський клуб 25 травня зіграє у Львові проти Руху. Старт гри заплановано на 18:00.
  • У нинішньому сезоні Ярмоленко провів 20 поєдинків: вісім голів та три гольові передачі.
  • Нагадаємо, що Андрій потрапив у попередню заявку збірної України на Євро-2024.
  • Чемпіонат Європи пройде у Німеччині з 14 червня по 14 липня.