Динамо перемогло Кривбас, втративши Ярмоленка і Шапаренка через травми: Ванат забив 14-й гол в чемпіонаті

868
Динамо – Кривбас. Фото: УПЛ
У матчі 29-го туру чемпіонату України київське Динамо приймало у домашньому поєдинку криворізький Кривбас. Поєдинок завершився перемогою господарів поля.

Сьогодні, 18 травня, відбувся матч 29-го туру УПЛ. Динамо у домашньому поєдинку здобуло перемогу над Кривбасом.

Перший тайм розпочався із доволі швидких голів київського клубу. Спочатку Ванат на четвертій хвилині реалізував пенальті, а вже через дві хвилини Шапаренко сольним проходом подвоїв перевагу.

Криворізькій команді доволі швидко вдалося відквитати один забитий м'яч зусиллями Твердохліба.

Наприкінці тайму Ярмоленко зіштовхнувся із гравцем Кривбасу, зазнавши пошкодження. На другий тайм Андрій вже не вийшов.

Також травми зазнав і Микола Шапаренко, якого на 61-й хвилині замінив Шепелєв.

Незважаючи на втрати своїх лідерів, кияни зуміли довести матч до перемоги. А на 81-й хвилині Дубінчак поставив остаточну крапку в поєдинку.

ГОЛИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ У НАШОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ

Зазначимо, що Владислав Ванат забив свій 14-й гол в чемпіонаті України. У найближчих переслідувачів, Буяльського та Сікана, наразі по 10 забитих м'ячів.

Чемпіонат України. 29-й тур

Динамо – Кривбас – 3:1

Голи: Ванат, 4 (пенальті), Шапаренко, 6, Дубінчак, 81 – Твердохліб, 19

18 травня. 15:30. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського

• Результат поєдинку ніяк не змінив турнірне становище команд – Динамо із 66 балами залишилося на другому місці, а Кривбас і далі перебуває на третій позиції з 54 очками.
  • У наступному матчі чемпіонату України криворіжці зіграють у домашньому поєдинку проти Миная. Гру заплановано на 25 травня. Початок о 15:30.
  • У той же день київське Динамо зіграє у Львові проти Руху. Старт гри заплановано на 18:00