Українських арбітрів викликали в поліцію, УАФ відсторонила їх від роботи: у чому підозрюють суддів

Юрій Фесун Юрій Фесун
192
Українських арбітрів викликали в поліцію, УАФ відсторонила їх від роботи: у чому підозрюють суддів
Дмитро Кривушкін. Фото: Google
Комітет арбітрів УАФ вже повідомив, що всі офіційні особи, які отримали підозру, відсторонені від роботи на невизначений термін. Окрім арбітрів та їх асистентів на слідчі дії викликали й спостерігачів арбітражу.

Український спортивний журналіст Костянтин Андріюк, який добре відомий розслідуваннями, у своєму Telegram-каналі повідомив, що ряд арбітрів УПЛ отримали виклик до поліції.

Як зазначає Андріюк, мова йде про арбітрів Дмитра Кривушкіна, Євгена Гашкова, Євгена Петренка, Юрія Іванова, Дениса Романова, Андрія Семенова, Олександра Солов’яна та Геннадія Литвинова. Підозру отримали й спостерігачі арбітражу — Віталій Дяденко й Євген Абросимов.

Усі офіційні особи, що працювали на поєдинках Першої ліги сезону 2017/2018 Жемчужина (Одеса) — Рух (Винники) та Колос (Ковалівка) — Полтава (Полтава) підозрюються у шахрайстві за ч. 3 ст. 190 КК України.

На думку журналіста, скандальний випадок, що спочатку не отримав резонансу в ЗМІ, знайшов нове продовження і цього разу арбітрам на вдасться вийти сухим з води. 

«Запасайтесь попкорном, далі буде ще веселіше», — написав Андріюк. 

  • Арбітр Дмитро Кривушкін вже не вперше причетний до скандалу. У 2018 році він мав підозру за участь в договірних матчах.
  • Юрій Іванов відомий незарахованим голом в матчі Олімпік — Шахтар, після якого президент донецького клубу Владислав Гельзін отримав дискваліфікацію за нецензурні висловлювання на його адресу. Також арбітр Іванов був побитий після матчу Агробізнес — Минай, що проходив в 2020-му році в рамках Першої ліги.