«Його авторитет у команді має велике значення»: Шовковський прокоментував повернення Ярмоленка після травми

235
Андрій Ярмоленко (ліворуч). Фото: Динамо
Головний тренер київського Динамо Олександр Шовковський прокоментував повернення Андрія Ярмоленка на поле у матчі 22-го туру чемпіонату України проти полтавської Ворскли.

У матчі 22-го туру чемпіонату України київське Динамо на виїзді здолало полтавську Ворсклу із рахунком 5:1.

Однією із головних подій матчу стало повернення Андрія Ярмоленка на поле після травми.

Головний тренер киян Олександр Шовковський прокоментував відновлення лідера команди:

«Він був готовий вийти на поле, але не був готовий грати весь матч. Його заміна запланована до матчу, ми планували його випустити на 15−30 хвилин, залежно від подій на полі. Але, повторюся, його заміна була запланована.

У нього за плечима дуже непростий період реабілітації, але його бажання та авторитет у команді мають велике значення», – цитує слова СаШо на післяматчевій пресконференції Динамо від Шуріка.

Нагадаємо, що 34-річний футболіст зазнав травми коліна на початку жовтня 2023 року та переніс операцію, через що пропустив кінцівку першої частини сезону.

• Андрій Ярмоленко у нинішньому сезоні зіграв за Динамо десять матчів, забив п'ять голи та віддав один асист.
  • Київський клуб має у своєму активі 41 бал та посідає четверте місце у турнірній таблиці УПЛ.
  • Динамо 8 квітня поміряється силами з ЛНЗ у домашній грі. Матч розпочнеться о 15:30.